Hallitus & yhteystiedot

HALLITUS 2021 ja muut avustavat toimihenkilöt

  • Puheenjohtaja: Sanni Kemppainen (sanni@oulunakvaarioseura.net)
    – tapahtumakoordinaattori
    – seuran pakasteruokavarasto
  • Varapuheenjohtaja: Piia Alametsä (piitu@oulunakvaarioseura.net)
  • Sihteeri: Riikka Kilpeläinen (riikka@oulunakvaarioseura.net)
    – jäsensihteeri
  • Rahastonhoitaja: Sari Vikeväinen (sari@oulunakvaarioseura.net)
  • Hallituksen jäsen: Heidi Heikkinen (heidi@oulunakvaarioseura.net)
    – avustava tapahtumakoordinaattori
  • Hallituksen jäsen: Mika Malila (mika@oulunakvaarioseura.net)
    – web-master
    – seuran kuivaruokavarasto
  • Hallituksen jäsen: Hannu Karjalainen (hannu@oulunakvaarioseura.net)
    – seuran lahjakortit
    – avustava sivuston ylläpitäjä

MUUT YHTEYSTIEDOT

  • info@oulunakvaarioseura.net (viesti välittyy kaikille hallituksen jäsenille)